• Dnešní sleva
 • Všechny slevy (172)
 • Kupony
 • Přihlášení | Registrace
  Přihlášení do svého účtu

  Přihlásit Facebookem

  Přihlásit přes mojeID

  [?]

  Registrace

  Mám zájem o stejnou nabídku: Společně s vámi dáme druhou šanci čtyřnohým přátelům, kteří ...

  Slevy na pobyty a cestování Slevy na zboží Slevy na jídlo do restaurací Slevy na wellness, zdraví a krásu Slevy na volný čas

  Společně s vámi dáme druhou šanci čtyřnohým přátelům, kteří neměli v životě štěstí. Podpořte Nadační fond PES V NOUZI a pomozte nám najít domov dalším pejskům.

  50 Kč

  Skončeno
  (14.03.2012)

  Hromadná sleva – Společně s vámi dáme druhou šanci čtyřnohým přátelům, kteří neměli v životě štěstí. Podpořte Nadační fond PES V NOUZI a pomozte nám najít domov dalším pejskům. - Nadační fond PES V NOUZI

  • původní cena: 50 Kč
  • sleva: 0 %
  • ušetříte: 0 Kč

  Celkem prodáno: 1280 kuponů

  Na této nabídce jste ušetřili:
  0 Kč

  diskuse k aktuální slevě

  Podmínky:

  Každá jednotlivá korunka, kterou od vás dostaneme, skončí na našem transparentním sbírkovém účtu č. 203978586/0600, ze kterého poskytujeme příspěvky potřebným útulkům a organizacím.

  Zajistíme jim díky vašim penízkům především:

  - veterinární ošetření, operace a nutné léky

  - nutné odčervovací prostředky

  - antiparazitika a odblešovací prostředky

  - chybějící kloubní výživu či jiné vitamíny pro starší či nemocné pejsky

  - krmivo klasické, pro štěňata i psí dědečky a babičky

  - vhodné kotce, teplé boudičky a další nutné prostředky k důstojnému psímu bydlení

  Důležité informace:

  Tato akce na pomoc týraným a opuštěným zvířatům je povolena Rozhodnutím o konání veřejné sbírky SZ 114057/2010/KUSK za přísného dohledu Krajského úřadu Středočeského kraje.

  Informace o společnosti

  Příběhy uživatelů o využití slevy: Společně s vámi dáme druhou šanci čtyřnohým přátelům, kteří neměli v životě štěstí. Podpořte Nadační fond PES V NOUZI a pomozte nám najít domov dalším pejskům.

  Hodnocení ostatními uživateli


  • Obsah nabídky

  • Průběh rezervace

  • Forma uplatnění

  • Produkt celkově

  • Služba vs Nabídka

  Globální hodnocení slevy


  Hodnotilo 10 uživatelů

  Hodnotit mohou pouze ti, kteří si poukaz zakoupili a jsou přihlášení.

  Na co se můžeš těšit...

  Dobrý den, dobří lidé,

  dříve než kliknete na banner “kup” a pomůžete nám tak splnit sen dalšímu psisku v nouzi, které se nechce poddat svému osudu a i přes otřesné zkušenosti s lidmi věří v to dobré v nás, rádi bychom se vám představili.

  Jsme Nadační fond PES V NOUZI a vše co děláme, děláme za jediným účelem a cílem –  pomoci zachránit, osvobodit, uzdravit, najít nový domov a dát druhou šanci těm, kteří si za svůj osud sami nemůžou a nemají jak se mu sami postavit!

  Útulky a azyly podporujeme především finančně, kdy jim poskytujeme korunky na akutní operace a ošetření pejsků z množířen či nalezených.

    

  Finanční prostředky putují na účely:

  • velká spotřeba je především odčervovacích a odblešovacích prostředků, ale i různých léků či dietních krmiv
  • dále pak poskytujeme finance na nutné opravy kotců tak, aby pejskům nebyla zima, nepršelo na ně a měli alespoň to nejnutnější ke svému pohodlí a čekání na nový domov
  • v neposlední řadě do útulkům dodáváme i granulky a konzervy, hračky, pamlsky, deky a psí oblečky, veterinární potřeby, vodítka, obojky a další důležité chovatelské potřeby, které útulkům pomohou v provozu a ve svém poslání

  Většinu těchto materiálních darů získáváme přes naši sbírku krmiva a starších chovatelských potřeb od veřejnosti, do které se můžete zapojit i vy, tzv. Charitativní sklad. Finance na činnost a příspěvky si sháníme sami pomocí různých charitativních aukcí a sbírek. Vyrábíme si předměty na prodej, háčkujeme, šijeme, fotíme, to vše ve volném čase a za jasným účelem - bojovat za lepší „psí a zvířecí“ svět a tento boj nevzdávat.

  Dále aktivně podporujeme psí adopci z útulků i návrat ztracených pejsků zpět do svých rodin. Trvalý život v útulcích není život. Pro tento účel jsme založili a provozujeme portál www.pesvnouzi.cz, pomocí kterého zjednodušujeme psí adopci na maximum a přibližujeme ji tak veřejnosti. Dále pomocí tohoto portálu pátráme spolu s veřejností po ztracených pejscích a páníčcích. Zatím se nám moc moc daří.

  Také máme své pejskařské facebookové stránky, které též pomáhají s hledáním adoptivních psích rodičů i ztracených pejsků, upozorňují na nelidské zacházení se zvířaty, na množírny či řeší jiné akutní a aktuální problémy a témata. V tuto chvíli máme na facebooku již více jak 7000 aktivních psích pomocníků a fandů!

  V neposlední řadě též aktivně podporujeme změnu legislativy v oblasti chápání zvířete jako věc, množíren či zavedení jednotného psího registru a další.

  Rozárka, 5ti letá fenečka nalezena v Olomouci na náměstí, zřejmě ji množitel vyhodil pro její „nevyužitelnost“.  Fenečka nebyla socializovaná, zřejmě pouze připouštěna ke krytí, nevěděla, jak se chovat k ostatním psům, byla vystrašená, bázlivá, podvyživená, zánět močového traktu atd. Nyní je v novém domově šťastná, bohužel z ní však nebude nikdy už rozpustilý a hravý buldoček.
  Týraná zvířata

  Filípek, 5ti letý bedlington teriér s PP byl přijat ve strašném stavu - zanedbaná srst, zhnisané oči, hnisavé špunty v uších, extrémní zubní kámen atd. Nyní má nový domov a bydlí spolu s dalšími zvířecími kamarády.
  Naděje pro čtyři packy, o.s.

  Bobík byl přijat do útulku jako první zachráněný pes z množitelské stanice v katastrofálním psychickém i fyzickém stavu. Po cca 1 měsíce je na tom lépe, nechá se pochovat, je bez košíku, přibral a je znát ustupující bázlivost. Nyní se Bobík léčí se šelestem na srdci.
  Naděje pro čtyři packy, o.s., Čtyřkoly

  Množitelská kauza"L" - majiteli se z pár nalezených psů nekontrolovaně rozrostla smečka o počtu 40ti psů, která byla krmena jen starým pečivem z pekárny. Silnější se najedli, slabší pomalu umírali následkem silné dehydratace a hladu. Bobík a několik dalších desítek psů jsou jen důkazem, kam až vede laxnost příslušných úřadů a nezodpovědnost primitivních majitelů. Majitel ujde bez poskvrnky, psi nebil, úmyslně netýral. Stačilo však pejsky vykastrovat :(
  Naděje pro čtyři packy, o.s., Čtyřkoly

  Kríženec ridgebacka Goro se dostal do útulku ve velmi zbědovaném stavu, u svého majitele nedostával jíst a byl týraný. Nyní je v novém domově, na lidi nezanevřel, je neagresivní a přátelský.
  Slyším psí pláč ze Slovenska

  Fotografie z množírny – problém nejen v České republice, jak dokazují fotografie, zvířata tu žijí v hrozných podmínkách.
  Slyším psí pláč ze Slovenska

  Angie – Angie je fenečka ze Slovenska, která měla jen pár dnů na to, aby místo injekce našla nový domov – vše se podařilo a nyní je již šťastná v novém domově v Čechách.
  Slyším psí pláč ze Slovenska

  V neposlední řadě do útulků dodáváme i granulky a konzervy, hračky, pamlsky, deky a psí oblečky, veterinární potřeby, vodítka, obojky a další důležité chovatelské potřeby, které útulkům pomohou v provozu a ve svém poslání.

   

  Náš charitativní  E-obchůdek

  O společnosti Nadační fond PES V NOUZI

  Popis:

  Nadační Fond PES V NOUZI byl založen v roce 2009 za účelem aktivní pomoci psím útulkům a azylům, psům zatoulaným, bezprizorním, týraným či jinak strádajícím, za jejichž smutné osudy můžeme právě my lidé! 

  Naše pomoc se soustředí především na podporu adopce pejsků do nových rodin, podporu psích útulků, azylů a depozitních míst, kteří se právě o tyto nechtěné či týrané pejsky z množíren starají, a často jim chybí dostatek financí a podpora pro poskytování alespoň té nejnutnější péče pro své svěřence.

  Nadační fond je přísně neziskový a všichni zakladatelé, správní rada, revizoři, dobrovolníci nadačního fondu pracují pro fond bez nároku na odměnu, za dobrý pocit a ve svém volném čase. Veškeré vaše příspěvky jsou ponechány fondu pro účely, ke kterým byl zřízen!

  zobrazit více o společnosti

  Adresa:

  Za Rybníkem 675, Jesenice, Středočeský, Czech Republic, 252 42

  Zobrazit na mapě

  http://www.pesvnouzi.cz/

  logo Nadační fond PES V NOUZI

  Diskuze k nabídce: Společně s vámi dáme druhou šanci čtyřnohým přátelům, kteří neměli v životě štěstí. Podpořte Nadační fond PES V NOUZI a pomozte nám najít domov dalším pejskům.

  Diskuze již byla uzavřena.

  + Přihlásit se jako speciální uživatel

  Často hledané slevy

  5x panak 5nocí 6 dní v Poděbradech 3D obraz z vlastní fotografie 30 tygrich krevet 3 dny romantiky v Praze 3 denní pobyt 2h jizda buginou 1kg smazenych rizku 200g tatarak a 12 topinek 1 noc v Praze 12 zlatych pohadek 7 dní pobyt Maroko Marakes 7 dní pre 2 osoby 7 dní zima Accura Airsoft Ajurvédský bylinný zábal Akrylová modeláž nehtů Analýza těla Aqua Atis autosklo balicek batoh do školy